japonia-romania
Bine ati venit!!

Am fost exclusa?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Am fost exclusa?

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Feb 13, 2009 6:21 pm

Buna sunt Alex Admina vroiam sa te intreb daca mai dat afara si de ce sau daca mai suspendat pe o perioada de timp.De mai mult timp tot incerc sa intru pe forum si imi zice na se potriveste parola si parola sigur nu e gresita ca o am la fel ca la email si acolo merge. Stiu ca m^am mai luat la harta cu biserica si asa mai demult si mam gandit ca teai suparat pe mine si mai explus sau ceva dar vreau sa stiu de ce sau pe cat timp chiar imi pacea la voi si va mai citesc si acum ca vizitator si imi pare rau ca nu pot sa scriu.imi cer scuze daca vam deranjat cu ceva si daca nu va comvine prezenta mea ma retrag,toate cele bune.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Re: Am fost exclusa?

Mesaj Scris de Admin la data de Vin Feb 13, 2009 8:29 pm

tuol, tuol, tuol, Nu iubita, doamne ferste cum sa te dau afara??? Nu stiu ce s-a intamplat de zici ca nu merge parola si esti sigura ca e buna....ti-a aparut ceva sa schimbi parola??? ai zis cuiva parola ta??? ma uit la suport sa vad cum iti pot recupra parola la contul vechi.... Mi de scuze si imi pare rau ca s-a intampat asta...chiar ma miram pe unde esti de nu mai intri si ti-am lasat si vreo 2 mesaje pe privat.....dar nu m-a dus capul sa-ti primit pe adresa de mail....scuze inca odata si stai linistita ca nu te-a dat nimeni afara....nu am avut de ce. Ma interesez cum sa rezolvam problema. gdvjgh gdvjgh

Admin

feminin
Berbec Numarul mesajelor : 2969
Varsta : 33
Premii :
Data de inscriere : 12/07/2008
Puncte : 6332

http://nippon.forumotion.net

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Vin Feb 13, 2009 9:11 pm

Iubita mi-am tot prins urechile pe aici si nu prea am aflat cum se face.....ma mai uit dimineata...cand o sa am capul mai limpede.....maine promit ca-i dam de cap cumva....scuze!

Admin

feminin
Premii :

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Dum Feb 15, 2009 7:44 am

Alex scuze de intarziere, mi-am tot batut capul prin panou ca am crezut ca trbuie sa fac eu ceva din panou....dar cred ca se rezolva mult mai simplu....dai la conectare....apoi la mi-am uitat parola si iti scri id-ul vechi si aresa de mail cu care te-ai inscris prima data si ti se trimite o parola noua automat prin email. Multa bafta, si te mai asteptam la noi..... scuze pt. neplaceri.... gdvjgh

Admin

feminin
Premii :

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Mier Feb 18, 2009 5:39 pm

Alex ce ai mai facut???? Ai reusit??? Zi-mi daca nu merge sau n te descurci, ca iii dam cumva de cap!1! bafta si te astept!!

Admin

feminin
Premii :

Sus In jos

Mesaj Scris de alex la data de Joi Feb 19, 2009 12:13 pm

Salut.mersi am rezolvat si am putut intra de @e cel vechi,mam chinuit un pic ca nu puteam scrie acolo la adresa de mesaj ca ma tot trimitea la alta pagina dar am reusit.Multumesc si sa imi stergi contul asta cu alex2 sa nu raman cu 2.mersi inca o data.
alex
In tranzit
In tranzit

feminin
Sagetator Numarul mesajelor : 126
Varsta : 36
Data de inscriere : 06/11/2008
Puncte : 3279

Sus In jos

Mesaj Scris de moni la data de Sam Sept 18, 2010 8:21 pm

buna!sant naru!admina pot sa stiu si eu de ce m_i s_a blocat contul?din cate stiu eu,nu am deranjat pe nimeni,nu m_am certat cu nimeni asa ca daca am fost exclusa cred ca merit macar o explicatie.am scris doar un simplu mesaj catre raheel in care i spuneam ca nu e frumos sa se certe cu emilia la albumul fetei,daca are ceva cu ea sa o faca in particular!la album intram sa admiram fotografii si atat!nu e locul potrivit ptr certuri si barfe!daca ptr asta am fost exclusa ,imi pare rau,dar nu vad motivul!daca esti draguta te rog sa_mi spui motivul excluderii!numai bine!

moni
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de naru la data de Dum Sept 19, 2010 3:39 pm

admina am reusit sa intru din nou pe forum,cred ca am gresit eu ceva la parola!imi cer scuze ptr.ca am crezut ca mi_ai blocat contul ,a fost o neintelegere!multumesc mult si sper sa ne intelegem bine in continuare!
naru
In tranzit
In tranzit

feminin
Leu Numarul mesajelor : 250
Varsta : 42
Tara :
Data de inscriere : 20/05/2010
Puncte : 3049

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat